Агропромисловість

Агропромисловість

Агропромисловість

Україна – один із світових лідерів у сфері продовольчого виробництва та експорту органічної продукції. Сільське господарство є важливим рушієм економіки України як держави, що динамічно розвивається.

Ключові реформи та імплементація європейських норм в українське законодавство сприяли підвищенню транспарентності ведення агробізнесу та його інвестиційній привабливості. Агробізнес є однією з ключових сфер, в яку інвестують міжнародні фінансові корпорації та українські банки.

Ми активно допомагаємо нашим клієнтам залучати кредити як від міжнародних фінансових інституцій, так і від українських банків.

Загальним трендом у кредитуванні аграрної галузі є фінансування оборотного капіталу, як то для закупівлі техніки сільськогосподарського призначення (комбайни, трактори, ін.), засобів захисту рослин, насіння, добрив, або паливно-мастильних матеріалів. Окрім кредитування особливої уваги заслуговує такий вид фінансового інструменту як придбання основних засобів у фінансовий лізинг для підприємств малого і середнього бізнесу, у яких обмежений доступ до банківського кредитування.

Наші послуги

Залишились запитання, чи потрібна консультація?

Телефонуйте
Пишіть нам
Написати