Банки та фінансові установи

Банки та фінансові установи

Банки та фінансові установи

Надійна банківська система є однією з найважливіших умов стабільного розвитку ринкової економіки, оскільки, мобілізуючи тимчасово вільні кошти, перетворює їх у оборотний капітал.

Банківські установи є головними учасниками інвестиційного процесу, інститутами підвищення інвестиційної привабливості країни, окремих регіонів та галузей економіки. Останніми роками в Україні відбулося глобальне реформування банківського та фінансового сектору, а саме валютна лібералізація, вдосконалення регулювання ринку капіталів, зміна регулятора ринку фінансових послуг, впровадження програми “доступних кредитів”.

Враховуючи те, що доступ до банківського кредитування є не у всіх учасників економічних відносин, а лише у тих хто відповідає вимогам банківського комплаєнсу щодо прозорості ведення бізнесу, наявності позитивної кредитної історії, чіткої стратегії розвитку та ризик-менеджменту, прозорої структури власності, відповідності фінансових показників та релевантного забезпечення під кредитні ризики – особливої актуальності сьогодні набуває діяльність небанківських фінансових установ.

Фінансові установи кредитують та фінансують як правило малі та середні підприємства, які в свою чергу відіграють важливу роль в економіці держави. За статистикою малі та середні підприємства становлять більшість підприємств у всьому світі (90%), і є важливим фактором для створення робочих місць (понад 50% зайнятих у всьому світі) та глобального економічного розвитку.

Тому фінансування малих і середніх підприємств є критично важливим, оскільки в Україні розвиток малого та середнього бізнесу може сприяти створенню більш диверсифікованої та відкритої економіки, та відповідно виступати в якості рушія створення нових робочих місць.

Наші послуги

Залишились запитання, чи потрібна консультація?

Телефонуйте
Пишіть нам
Написати