Будівництво та нерухомість

Будівництво та нерухомість

Будівництво та нерухомість

Ринок нерухомості – одна з найбільш важливих галузей економіки й, водночас, ринок, що чи не найбільш динамічно розвивається.

Ринку нерухомості характерна висока інвестиційна привабливість, навіть в періоди економічного спаду та інфляційного зростання цін. Інвестиції в нерухомість є інструментом як збереження грошей, так і накопичення капіталу.

Інвестору

Перед тим як інвестувати, інвестору слід провести детальний аналіз ринку нерухомості, динаміки цін, ключових гравців – забудовників, їх ділової репутації, кількості та якості завершених об’єктів, фінансового стану забудовника, співвідношення його власних та залучених коштів, джерел залучення (кредити банків, партнерські інвестиції, залучення коштів від фізичних осіб через випуск облігацій та інших похідних фінансових інструментів).

Правові механізми залучення інвестицій у нерухомість та будівництво є окремою зоною для аналізу на предмет їх відповідності законодавству та відповідних бізнес ризиків для інвестора.

Забудовнику

Ключовою умовою для залучення фінансування у будівельний бізнес є його прозорість, розкриття його фінансових показників, структури власності, кінцевих бенефіціарів, підтвердження фінансової стійкості забудовника та рентабельності.

Актуальна інформація

Наші послуги

Залишились запитання, чи потрібна консультація?

Телефонуйте
Пишіть нам
Написати