Провідне рейтингове професійне видання International Financial Law Review (IFLR) опублікувало рейтинг за 2021 рік, до якого увійшли найкращі юридичні фірми у світі, які надають послуги в сфері фінансового права.

Gryphon Legal вкотре увійшло до міжнародного рейтингу IFLR1000 і рекомендовано в категорії «Банківське та фінансове право» (Banking & Finance Tier 5).

IFLR1000 є рейтингом, в який входять 1000 провідних юридичних фірм світу. Довідник надає інформацію про компанії, що надають послуги в сфері банківського, фінансового та інвестиційного бізнесу. Вперше даний список був опублікований в 1990 році, в даний час дослідження проводиться більш ніж в 160 країнах світу, при цьому для кожної держави створюється окремий рейтинг.

В основі цього незалежного дослідження лежать рекомендації юристів, що працюють у фінансових установах і компаніях зі світовим ім’ям, а також рекомендації провідних юристів в кожній окремо взятій галузі права. Дослідження приділяє особливу увагу складності проектів, інноваційним підходам, якості обслуговування клієнтів і можливості проведення транскордонних операцій.