Наш досвід

Міжнародна фінансова корпорація

Міжнародна фінансова корпорація

Міжнародна фінансова корпорація (МФК) створена за ініціативи США.  Штаб-квартира - Вашингтон.  Одна з п'яти інституцій Групи Світового банку, заснована в 1956 році. Головна мета - заохочення інвестицій приватного капіталу в промисловість країн, що розвиваються.
детальніше
Європейський інвестиційний банк

Європейський інвестиційний банк

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) створено у 1957 році. На сьогодні акціонерами ЄІБ є 64 держави, Європейська комісія та Європейський інвестиційний банк. Здійснює не тільки кредитну діяльність, але й виступає найбільшим позичальником грошових ресурсів на міжнародних фінансових ринках капіталу.
детальніше
Українська залізниця

Українська залізниця

Акціонерне товариство «Українська залізниця» -  державне підприємство, акціонерне товариство, основною сферою діяльності якого є перевезення залізничним транспортом. Є практично повним монополістом у сфері залізничних перевезень на Україні.
детальніше
TARYAN GROUP

TARYAN GROUP

TARYAN GROUP - інвестиційно-девелоперська компанія, створена в 2011 року для втілення в життя найбільш прогресивних, інноваційних та амбітних проектів у сфері девелопменту, зокрема таких як TARYAN TOWERS, TSARSKY, ROYAL TOWER, JACK HOUSE.
детальніше
СКАЕТОН

СКАЕТОН

Авіаційна виробнича компанія “СКАЕТОН” - розробляє і постачає безпілотні літальні апарати класу «малий тактичний» і надлегкі літаки для численних повітряних рішень. За роки своєї діяльності компанія успішно поставила продукцію в країни Європи, Північної Америки, СНД і Близького Сходу.
детальніше
Агрейн

Агрейн

«Агрейн» - агрогруппа, яка займається вирощуванням і зберіганням зернових і олійних культур, а також тваринництвом. Компанія володіє 17 сільськогосподарськими підприємствами.Земельний банк - 110 тис. Га.
детальніше
Моліс

Моліс

Група компаній «Моліс» - один з провідних виробників молочної продукції в Україні. Протягом багатьох років група компаній є найбільшим гравцем ринку за обсягами виробництва сирних продуктів. В асортимент компанії також входить масло, сметанні продукти, сухе молоко, суха сироватка та інші молочні продукти.

детальніше
Віннер Рітейл

Віннер Рітейл

Віннер Рітейл - це 4 дилерські центри: Віннер Автомотів, Jaguar Land Rover Київ Аеропорт, Bentley Київ та Порше Центр Київ Аеропорт. Компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку. Автомобільні бренди: Ford, Renault, Volvo, Jaguar, Land Rover, Bentley та Porsche.
детальніше
Карбон

Карбон

Группа компаний «Карбон» - один из лидеров телекоммуникационного и энергетического рынка Украины. Производство банковского, платежного и торгового-вендингового оборудования, а также телекоммуникационного, электромонтажного и электротехнического оборудования.
детальніше
ДП «Регіональні електричні мережі»

ДП «Регіональні електричні мережі»

ДП «Регіональні електричні мережі» — державна компанія зі штаб-квартирою в місті Київ, яка займається розподіленням, транспортуванням та постачанням електроенергії промисловим підприємствам важкої та видобувної промисловості, передусім вугільної.
детальніше
Федерація професійних спілок України

Федерація професійних спілок України

Федерація професійних спілок України є найбільш чисельним профспілковим об’єднанням в Україні. В її лавах нараховується понад 4,8 мільйонів членів профспілок. До складу ФПУ входять 44 всеукраїнські профспілки і 25 профоб’єднань.
детальніше
B2B

B2B

B2B - платформа для інтернет магазинів та поставщиків товарів. Надає повний спектр рішень в для учасників e-commerce ринку. Надає постачальникам нові ринки збуту і вихід на безліч інтернет-магазинів країни, а магазинам - можливість розширити асортимент, відкрити для себе нові категорії товарів.
детальніше