BANKING & FINANCE

Ми створюємо практичні рішення для наших клієнтів, які задовольняють унікальні потреби їхнього бізнесу. Все, що ми робимо, ґрунтується на нашому глибокому розумінні українського правового поля та юридичних механізмів, і значному досвіді управління фінансовою складовою бізнесів з різних секторів економіки.

Наша команда юристів – фахівців з банківського та фінансового права неухильно дотримуєтсья найвищих професійних та етичнх стандартів і засад соціальної відповідальності.

Наш багаторічний досвід у вирішенні фінансових питань, зокрема у механізмах фінансування різних типів угод, M&A, корпоративного управління та розуміння того, як функціонує банківський та фінансовий сектори, дозволяють нам знайти саме ті рішення, які найкраще відповідають потребам наших клієнтів. У разі необхідності члени нашої аудиторської команди надають необхідну допомогу.

Рішення, які ми пропонуємо нашим клієнтам, не лише відповідають їхнім потребам, але легко впроваджуються й спрямовані на досягнення цілей їхнього бізнесу.

Незалежно від того, чи виступають наші клієнти покупцями чи продавцями в угодах M&A, залучають вони капітал, реструктуризують або рекапіталізують свій бізнес чи потребують поради щодо управління своїми фінансами, ми завжди готові допомогти їм.

В умовах турбулентності нинішніх структурних реформ банківського та фінансового секторів в Україні та поступового відновлення ринків капіталів ми завжди готові допомогти нашим клієнтам у їхній діяльності – від злиття компаній з різних країн до заснування спільного підприємства, виділення окремого напрямку бізнесу чи придбання проблемних активів.