КОМЕРЦІЙНЕ ТА КОРПОРАТИВНЕ ПРАВО

Наша команда має багаторічний досвід супроводу багатьох комплексних українських та міжнародних угод M&A та глибоке розуміння українського правового та регуляторного поля. Завдяки цьому ми створюємо для наших клієнтів практичні рішення, які легко впроваджуються і спрямовані на досягнення цілей їхнього бізнесу.

Наша команда юристів – фахівців з комерційного та корпоративного права неухильно дотримується найвищих професійних та етичних стандартів і засад соціальної відповідальності.

Наша команда створює для наших клієнтів такі інноваційні рішення, які легко втілити в життя. Ми радимо лише те, що повністю відповідає стратегічним потребам наших клієнтів та враховує особливості їхніх бізнесів.

У яких би економічних секторах не зосереджувалися бізнес-інтереси наших клієнтів, ми завжди готові запропонувати їм оптимальні рішення, зокрема у розширенні бізнесу, заснуванні нової компанії, залученні капіталу тощо.

Ми супроводжуємо найрізноманітніші комерційні, корпорпативні та M&A угоди. У разі необхідності наші фахівці з практик банківського, фінансового права, комерційного права, права інтелектуальної власності та оподаткування завжди беруть участь у створенні рішень, які найкраще відповідають потребам наших клієнтів. Наші спеціалісти з фінансів завжди готові допомогти своїми знаннями у галузі банківської справи, ринків капіталів або реструктуризації.

Розуміння стратегічних цілей наших клієнтів, особливостей їхніх бізнесів та викликів, з якими вони стикаються – наріжний камінь нашої співпраці. Ми пропонуємо нашим вітчизняним та міжнародним клієнтам той досвід, який ми здобули в умовах, що постійно та швидко міняються.