Лілія має 25-річний досвід роботи у сфері фінансів та бухгалтерського обліку.

Спеціалізується на фінансовому аналізі та плануванні, виявленні та управлінні ризиками, підвищенні ефективності операційної та фінансової діяльності бізнесу.

Супроводжує проекти трансформації фінансової звітності відповідно до Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності (МСФЗ) з метою надання прозорої та уніфікованої інформації про фінансовий стан суб’єктів економічної діяльності їх власникам та інвесторам, а також іншим користувачам для прийняття зважених економічних рішень.

Очолює проекти сфері аудиту фінансової звітності, у тому числі консолідованої та комбінованої фінансової звітності за МСФЗ, завдань з надання впевненості та інших професійних послуг, відповідно до міжнародних стандартів аудиту.

Супроводжує проекти комплексної автоматизації всього циклу управління фінансами та системної інтеграції всіх процесів, починаючи від укладання та обліку договорів, проведення будь-яких платежів, фінансового, бухгалтерського та управлінського обліку.

Має досвід супроводу проектів у різних галузях, таких як ринки капіталу та інвестицій, банківська та фінансова сфера, ІТ та електронна комерція, сільське господарство та вугільна промисловість, металургія та хімічна промисловість, виробництво електроенергії, сфера нерухомості та будівництва.

Освіта

Магістр економіки

Сертифікати

Сертифікат аудитора

Сертифікат МСФЗ (AICPA)

Громадська діяльність

  • 2017-2018 рік – Член експертної групи проекту по розробці Системи електронної фінансової звітності підприємств, таксономії за МСФЗ EU-FINSATR (Програми технічної підтримки за пріоритетними напрямками українського фінансового сектору);
  • 2015-2020 – тренер з питань застосування МСФЗ та переходу на міжнародні стандарти фінансової звітності;
  • 2015 року – член Експертної ради Національного банку України з питань модифікації фінансової звітності для фінансових компаній;